| Ooops a întrebat:

Sall, sunt noua aici si as vrea sa imi dati link-uri cu poze, modele de unghii frumoase care se pot face acasa.Si inca ceva, voi ce preferati:unghii cu forma rotunda sau patrata? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AlmaQueen a răspuns:

Bunahappy eu prefer unghiile patrate dar fiecare cu gusturile lui, eu pun unghii cu gel, deci iti dai seama ca eu mi le fac miehappy acum le am frenc, pe degetele mari am 2 fluturasi negri iar pe inelar am un pierce de unghii din argint micut finut negru pentru ca merg sambata la o nunta si am rochia neagra cu leopard. ti as fi pus niste poze dar din pacate nu stiu cum le pot atasa!sad

1 răspuns:
| anonim_8695 a răspuns:

Buna! Modele: poti sa-ti pui niste stasuri pe care le gasesti la aproape toate magazinele...nu stiu fii creativa! si forma unghiilor trebuie neaparat sa fie patrata cea rotunda da aspect ne neingrijire si batranete! In curand poate o sa postez filmulete pe youtube cu modele de unghii etc... Sper sa te fii ajutat, mai mult in vara! fundita!