| catageorgian a întrebat:

Sall.sunt un baiat din Buzau si as dori sa imi fac o prietena, daca se poate relatie de lunga duratahappy...se ofera cineva sa vorbim? Astept raspunsurile fetelor...happy

1 răspuns:
| Deya13 a răspuns:

Da. pai in primul rand. nu cred ca cineva se va oferi. pentru ca. nu stiu.nu asa se face o prietena. adica. si eu doream sa-mi fac un prieten dar nu am apelat la aceste metode. si pana la urma sunt cu cine doream sa fiu de la gradi laughing iar daca o fata intr-adevar ar vrea sa se cupleze cu tine. ar trebui sa pui mai multe informatii. varsta. inaltimea. care conteaza mult. si poate reusesti. succes! pup