| robijam a întrebat:

Acum vreo 30 de secunde ma uitam la Doza De Has si cand m-am uitat la comentarii era plin de Florin Piersic, Chuck Norris, Sergiu Nicolaescu, Nicolae Ceausescu ETC.... Cine a facut acele conturi nu stiti? laughing)))) eu cand am vazut am murit de ras. ( da am inviat )

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu numai la Doza De Has sunt comentarii din astea.Chiar acum ma uitam la videoclipul Biniditat si in topul comentariilor era o conversatie intre Elodia si Cioaca.Si la celelalte clipuri sunt multe conturi cu "personalitati"... oameni fara viata personala care populeaza youtube-ul cu comentarii cretine.

| robijam explică (pentru Bondarel99):

Stiu ca is cretini, da la e pe contul lui Florin Piersic aproape ca m-a facut sa ma pis pe mine de ras.