| AnonimBoy1999 a întrebat:

Sall tpu...Am dat niste zodii zic ca ma potrivesc cu rac,gemeni,leu eu sunt sagetator,dar eu simt si cred ca ma potrivesc cu Fecioara pe net imi zice ca cu rac, gemeni, leu si-n inima imi zice Fecioara.
Deci?
Ce inseamna asta?
Ce mi se intampla?
In zodie mai imi zice ca eu nu simpatizez Fecioara ba din potriva o simpatizez foarte mult si mai zice ca ea no sa vrea sa vorbeasca cu mine ba din potriva ea incearca sa ma bage in seama.
Raspuns bun=Fundahappy!

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Ii o chestie interesanta cu zodiile.thinking
Dar sa-ti spun ceva:Bunicul meu a fost zodia pesti(eu sunt zodia pesti) si bunica sagetator.Dar pe net scrie la compaibilitate ca nu se prea potrivesc.Si din potriva, au avut in jur de 50 de ani de casnicie.Atunci ce sa mai zic?straight face Eu cred ca cel mai bine-i sa-ti asculti inima, si daca functioneaza, bine, daca nu, asta este.
Succes la fecioara!happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu trebuie sa crezi tot ce citesti pe net pentru ca in majoritatea cazurilor numai prostii se scrie

| DNSK a răspuns:

Mercur e retrograd..nu bagi la lotto?

| abbeydudaa a răspuns:

Cea mai mare prostie pe care o poti face este sa crezi tampeniile astea happy. mie imi spune ca nu pot fii cu gemeni, si pana acum am fost cu 3..so...e o mare prostie, dar faci ce vrei.