| Zicu a întrebat:

Sall.TPU.Am o problema:mi-am luat un iphone 3g 16gb actualizat pe 4.2.1,am incercat sa-mi pun jocuri cu itunes ultimu 10 nu stiu cat, si cand sincronizez ma iasa nu-mi mai apare iphone-ul in itunes.De la ce? Dau funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| together4ever a răspuns:

Pentru ca nu e iphone original. E replica iar acestea nu suporta aplicatiile iTunes

| newname a răspuns:

Daca are versiunea 4.2.1 inseamna ca e original eu tot am un iphone 3gs numai ca versiune mai noua ca al tau jocuri nu poti pune pentru ca nu eai facut jailbreak fara jailbreak nu faci nimic numai dor sa dowlandezi din appstore

| Zicu explică:

Muzica ma lasa sa pun