| CyBeRnEtiCk a întrebat:

Sall TPU, care antivirus credeti ca e mai bun? sau ce antivirus folositi si cat de eficient este? daca puteti sa imi dati si un link de descarcare a antivirusului. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Yusuke16 a răspuns:

Salut dupa parerea mea cele mai bune antivirusuri sunt:Nod32; Karspersky Internet Security si AVG Internet Security 2011.Eu folosesc AVG-UL cu lincenta si imi merge foarte bine.Imi scaneaza in 20 de min pc si am foarte multe jocuri si porcarii in el.Iti gaseste tot felul de virusi isi face singur upgradeurile sau daca vrei i le faci u sau poti sa programezi u la ce ore sa isi faca upgradeul(adica isi pune la punct baza de date in legatura cu virusii vechi/noi existenti). Daca alegi AVG trimite-mi mesaj sa te ajut sa il faci setarile si sa te invat tot ce este util si neceser de stiut in legatura cu el.

Si daca am vb de antivirusi bune dupa parerea mea iti vb si de alea slabe:Avira este cel mai prost antivirus, nu face fata virusilor mari decat la trojeni; Anti-Trojan este numai pentru tojani alta porcarie; Anti Malware sau anti-spay iar porcarii astea in loc sa iti scoata virusi, ti baga mai rau.

Aici ai o parte din antivirusii propusi de mine...
http://forum.fioriginal.ro/programe/lista-antivirusi-t1999.html

Funda:D

| CyBeRnEtiCk explică (pentru Yusuke16):

Da-mi ID tau de mess

| Yusuke16 a răspuns (pentru CyBeRnEtiCk):

Killer_blood69

| PoLeN a răspuns (pentru Yusuke16):

Eu sunt cel care ti-a ba.gat id de mess
ala cu DanyDanutzu (pentru. yusuke16)
fara suparare ca am pus asta ca un rasp dar nu mergea la yusuke:-d

5 răspunsuri:
| SebyMTS a răspuns:

Salut,

Recomand antivirusul gratuit ZoneAlarm Antivirus. Este o soluţie completă deoarece conţine şi firewall şi antivirus. Link cu detalii (download, instalare): http://www.ultranetworks.ro/......alare.html
De asemenea, poti trece in revista si tutorialul de configurare al firewall-ului: http://www.ultranetworks.ro/......alarm.html

| CyBeRnEtiCk explică:

Alte pareri?