| TheWorstNightmare a întrebat:

Care telefon e mai bun Samsung Galaxy Mini sau Samsung Galaxy Fit?

Răspuns Câştigător
| cristi2011 a răspuns:

Galaxy Mini, clar. uite aici un review in limba romana http://www.vide.ro/videos/1829/Samsung

4 răspunsuri:
| TheWorstNightmare explică:

De unde bani pentru Samsung Galaxy S 2 si iphone 4, e criza!

| justme582 a răspuns:

Samsung galaxy s 2 iphone 4

| Simbolist a răspuns:

Din cate stiu eu mini e mai bun doar ca nu stiu daca are meniu in lb romana, nu stie nimeni?

| HACKER123 a răspuns:

Tias recomanda telefoanele de jucarie sau daca vrei ceva care merge ia-ti un telefon dala de pe vremea lui ceusescu din 1950