| davidutzu12 a întrebat:

Ce parere aveti despre Zac Efron caci am vazut desenul High School Musical si m-am intresat despre el si am impresia ca toate vedetele de actorie nu au o imagine proprie ca in filme intruchipeaza personaje diferite si cred ca Zac Efron e un rasfatat care nu a avut treaba cu viata si caruia i se aduce totul la comanda?

1 răspuns:
| maryfanMJ97 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii cum este Zac Efron eu nu sunt o fana de a lui dar nu poti sa judeci oamenii pe care nu ii cunosti si nu stii cum sunt ei in viata reala cum se poarta ei si nu cum ii vezi la TV