| xNoNaMe a întrebat:

Sall tpu.Deci vreau sa invat sa instalez windows singur as vrea un tutorial si link de unde pot downloada windows XP

Răspuns Câştigător
| kosminkosma a răspuns:

Link iti iei si sg dar windows t invat eu sa instalezi.
faci un cd bootabil asta dupa ce te uiti pe youtube in facerea unui cd bootabil, repornesti pc, dai la aparitia press any key to boot from cd orice tasta doresti, dai enter, stergi paritia dorita in instalarea windows, dai enter si iar enter
dupa ast, nu mai uzmezi pasi de sus il lasi sa se aprinda, ast timp de cateva min
dupa care
dai next alegi limba dorita next, next si iar next
asta a fost tot succes

BY:kosminkosma