| KoroSensei a întrebat:

Sall TPU, intrebare pentru toti:
Is curios cam cati dintre voi se mai uita la TV.
Cam cat timp,
Ce canale prefera,
La ce gen, film emisiune show documentar etc
Si cu cine are cablul, si daca e multumit de serviciile lor.
Incep eu:
Ma uit 1 data pe zi maxim sau cateodata deloc
Timp 30 min max
Singurele canale la care ma uit sunt: History, Davincy Learning, Discovery Science Discovery ID si IDx si eventual cand dorm imi pun pe vreun canal de muzica MagicTV, U sau VH1 clasic
Iar cablul il am de la UPC, servici is ok cat de cat, platesc 54 lei cu tot cu net(pachet mediabox TV standard cu netul de 120 Mbps download (14 MB/s) si upload 7 Mbps. Mi se pare destul de oke.
Acum voi big grin

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu am mai aprins televizorul de cateva luni. Nu stiu de la ce servicii am cablul TV, parintii stiu asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru KoroSensei):

Mda, am gresit la modul de exprimare, si mie mi s-a parut ciudat felul cum suna, dar...

| WaterDrop a răspuns:

Cam 2 ore pe zi, la Etno TV in special cand se difuzeaza emisiunea "Da mama cu biciu`n mine". UPC cu siguranta dar nu prin cablu, ci prin antena.De curand am gasit un cort la reduceri si m`am stabilit pe antena lor principala.

| Darkmagic a răspuns:

Stau pe TV gramada, cam o ora, doua. big grin
Canalele se cheama ca coorul, deci nu le voi insira aici, diferenta este ca "educational" nu au reclame si le platesc, "independent" sunt gratis, si au reclame cat antenele si protv la un loc.
Dupa vreo ora de "independent", intru in depresie, dau 2-3 telefoane la intamplare intreband serios daca: "Alo, ati vazut un cal maro?" si imi trece.
Daca nu-mi rezolv depresia cu calul...intru putin pe TPU.
Azi nu am rezolvat... big grin

| syd a răspuns:

2h pe zi
imi plac antena1, pro tv, kanal d. mereu dau filme bune si iti ofera sansa sa faci pauza de mai multe ori pe parcurs, ca sa nu te plictisesti. ma uit si la emisiuni de showbiz/seriale, preferatele me sunt burlacul, las fierbinti, bravo ai stil. serviciile de la digi, sunt multumit 9/10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu distribui acest raspuns,multe persoane ma stiu de "serioasa".O data pe zi, seara, cateva minute, pe SuperOne, pentru inspiratie.