| GiiaaBăă a întrebat:

Joc, Stardoll de un an, apropo vizitati-ma sunt PinkGiutza. Sunt superstar! Si am auzit de un program c care poti sa ai muulti bani pe stardoll, un hack! Am cautat pe google si am gasit Stardoll Stardollar Hack, dar... nu mergeeeee. Imi puteti da un site de pe care sa il downloadez free si sa mearga? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| AiciTrebuiaSaFieUnNume a răspuns:

Se numeste chat engine...si teoria lui o cautzi pe youtube adica chat engine si iti arata cum sa faci! sper sa ajute si sa imi dai unditza:* pup dulce paaaa

3 răspunsuri:
| GiiaaBăă explică:

Trebuie sa il downloadez?

| GiiaaBăă explică:

Jamaica am dat 2 euro prin sms si am fost ss 1 saptamana

| jamaica a răspuns:

Cum te-ai facut super star platind bani adevarati sau folosind programul ala care te faci super star?