| Bendes a întrebat:

Sallut TPU! Asta e pentru fanii NFS, de cand ma stiu eu cu nfs-urile au batat toate masinile posibile nissan, toyota, mercedes, etc etc dar cea ce ma socat a fost ca nu au bagat FERRARI O_O de ce? Au bagat Lamborghini, Porsche Bugatti chiar dar nu au bagat Ferrari,,,,

2 răspunsuri:
| rhimezzz a răspuns:

Hehe. Ce NFS ai? cauta pe www.nfscars.net au ei ferrari de toate felurile. Si eu de-abia astept sa faca Opel Tigra A... poate pe luna viitoare apare. Ferrari gasesti o gramada si sunt simplu de instalat. acum si pentru nfsu2 si carbon.

| EdY_8303 a răspuns:

Sunt si nfs-uri cu ferrari dar in cele noi nu sunt puse din cauza ca multi oameni spun ca ferrari este fara creativitate adica aproape toate modelele se repeta