| ColorfullKiiid a întrebat:

Sally ...am si eu o intrebarehee hee Are cu ce sa imi afecteze urechile muzica ascultata la casti la nivel maxim? Adica, eu ascult mereu muzica, cand sunte pe afara ascult muzica la casti, la calculator ascult muzica la casti, cand nu am ce face ascult muzica la castihee hee stiu ca imi veti spune sa o ascult mai incet, dar pur si simplu nu pot, adica sunt pe ideea : " daca tot ascult muzica, sa o ascultam cum trebuie, adica la nivel amxim "

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Eu am auzit la tv aici in italia ca iti afecteza plamaniirolling on the floormi se pare o mare prostie, da bine, nu ma mir la astia ca sunt asa de prosti de nu stiu cat fac 2+2hee hee

| Butsilee a răspuns:

Da...pe viitor nu o sa mai auzi binestraight face Mai bine ai mai lasa volumul mai slou`laughing asa am si eu obiceiul dar de obicei ascult muzica cu cineva si imi spune sa dau mai incet straight face

| camelia1812 a răspuns:

Da.si noi am intrebat-o pe diriga noastra(este profesoara de biologie) si ne-a zis ca ascultatul la maxim la casti este periculos pentru timpan...asa ca mai bine asculti muzica la maxim. dar la televizor sau la calculator decat la castiwinking