| Tr3iii a întrebat:

Sallz
Cine imi da si mie un cont de pe club penguin de member?
dau funda + vot

am mai avut 3 conturi de mebru dar am primit banforever la toate
va rooog dati-mi un cont de membru
Mersi!

5 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Daca injuri...sau faci alte porcarii pe Club Penguin, n-am ce-ti face. Dar, stiu eu un site pliiiiin de conturi, printre care sunt si de Club Penguin : www.konturi.ro Din pacate nu sunt conturi Club Penguin Membership, deci trebuie sa te multumesti cu conturi d-alea normale(gratuite, nu membership).

| Tr3iii explică:

Dar, nu am injurat...Nu stiu de ce mi-a dat ban sad

| Tr3iii explică:

Si apropo
pe www.konturi.ro am gasit cele trei conturi de membru pe nume: mc3de, nion2, chaos

| Ailenei_Ionut_1975 a răspuns:

Tr3iii sal te rog frumos da-mi si mie un cont member. iti multumesc daca faci aceasta fapta buna! Multumesc!

| Predescu_Mirela_1974 a răspuns:

Nume marian734 parola gorilA3D