| amaadina a întrebat:

Sallz...cum pot sa sterg un hi5?big grin

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Sal. Te loghezi si dupa aceea in dreapta ferestrii al doilea buton de sus este ``cont`` apesi pe el si in fereastra care apare tot in dreapta sus este un buton mare si lat pe care scrie ``anulare cont`` sau ``cancel acount`` depinde in ce limba e hi5-ul. Sper din tot sufletul meu ca te-am putut ajuta.

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Te loghezi apoi account(sus in dreapta) si cancel my account.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Simplu, dai sus "log out", iti faci logarea...si dupa acea dai click pe "contul meu" si iti apare undeva..."anulare cont" dai click acolo.si mai departe sigur o sa te descurci, caci din raspunsurile tale asta reiesewinking

xoxo, pupkiss

| cyufulyky a răspuns:

E simplu dai la contul mheu si dai inchidere cont... ceva de genu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc foarte mult ca m-ati ajutat sa imi sterg contul de hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare. Pot sa sterg un hi5 care nu este al meu? Sa ii dau "spam" sau ceva?
Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru ajutor