| wingis a întrebat:

Salut.Acum 1 luna mi-a venit factura Vodafone acumulata.Deci factura a venit in jur de 10 mai 2010.Acum, 1 iunie, am primit mesaj sa platesc factura Vodafone. Familia mea trece printr-o perioada proasta din punct de vedere financiar, si nu o putem achita.In mesaj spunea ca daca nu platesc chiar astazi (1 iunie) factura o sa pierd numarul de telefon si o sa deconecteze numarul, banii fiind achitati pe cale juridica. Ce inseamna asta? Ce e de facut? Care sunt consecintele?

2 răspunsuri:
| Geo_6214 a răspuns:

Salut
In situatia in care nu achiti factura in termen pierzi numarul de telefon si pe deasupra vei plati contravaloarea facturii plus penalitati, deci ar fi indicat sa platiti factura pentru ca vor trimite firma de recuperari.
Sper sa faceti rost cumva de bani si sper sa ai o zi buna! (nu prea vad cum ai putea cu problema asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai u iti pierzi numeru dar daca platesti o sa iti dea inapoi adic si penaizari si facturii si tot