| aNonim_4610 a întrebat:

Salut.Acum ca m-am mutat din alta scoala, nu am prieteni.aceii vechi deja incep sa ma uite cred.nu mai suntem cum am fost.si vreau ceva citate, statusuri...mersi

1 răspuns:
| LG_3455 a răspuns:

In primul rand se scrie "m-am", iar in al doilea rand dc iti trebuie status daca tu iti pierzi prietenii? Crezi ca daca pui un statul gen "nu va mai fi nimic ca inainte" o sa mearga? Mai bine ii suni sau vorbesti cu ei, sau incerci sa iti faci prieteni in noua scoala.
Incuiatulestraight face