| AdiMihai25 a întrebat:

Salut,ajutati-ma va rog cu o optiune, modalitate de a avea mai multi gb net international.
Sunt pe cartela DIGI.cu 10 euro imi da 9 gb si e foarte putin, ajung la 40 e pe luna pentru net.
Stiti ceva mai ieftin si mai multi gb?
Funda!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Eu zic sa te interesezi ce oferte are prepay-ul in tara unde esti. Daca ai de exemplu Firma Z care iti da 50 de gb pe 10 euro iei o cartela de la ei si suni familia si prietenii din Romania cu whatsapp sau messenger.

| AdiMihai25 explică (pentru Wr3nch):

Ideea e ca tranzitez toata UE inclusiv UK.