| Zetu a întrebat:

Salut all! Aseara, mi-a intrat un necunoscut in lista si a inceput sa vorbeasca in engleza. am vb ce am vb cu el si azi dimineata cand am vrut sa intru pe fb, nu imi mergea. si imi aparea acolo la informatii ( emailul aluia de aseara ). si dupa cand am intrat pe mess, am vazut ca imi daduse si ignor ...Azi mai era si ziua mea :-

1 răspuns:
| SuntUnCartof a răspuns:

Contacteazai pe cei de la facebook sau fa-ti o adresa noua de mess si spune-i celui ce ti-a luat adresa sa ti-o dea inapoi, incearca s ail convingi cumvabig grin