| Stincker3043 a întrebat:

Salut, am auzit ca exista persoane care cumpara cartele prepay care nu sunt pe abonament si ofera de la 200 lei in sus pe cartela in functie de vechimea ei. Ce fac ei cu acea cartela?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cu cat este mai veche cartela si a fost incarcata regulat, isi pot face un abonament in reteaua respectiva cu un avans mai mic pentru un telefon decat daca si-ar face un abonament cu un numar nou.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Intruder19):

La o cartela veche de vreo 7 ani si incarcata regulat se face vreo reducere considerabila?