| MihaiR6S a întrebat:

Am comandat ceva de la Altex si mi-au trimis comanda gresita. Curierul s-a intors dupa pachet. Aveti vreo idee in cat timp s-ar putea sa ajunga coletul initial? De la predarea coletului la curier nu am mai primit niciun semn ede vita de la Altex.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai întrebat curierul?

| MihaiR6S explică (pentru Andreeush):

Am primit un mail pentru a pregati coletul de expediere, iar curierul grabit mi-a dat o foaie numita "evidenta" (de care a zis sa am grija) a expedierii si a plecat. El nu mi-a zis nimic si de aia ma gandeam ca poate exista o persoana pe TPU care deja a trecut prin procesul asta.