| anonim_4396 a întrebat:

Am CS 1.6 si i-am schimbat rezolutia pe WIDESCREEN, s-a facut ecranul negru si a aparut o fereastra in care scria " out of range ", nu mai pot da rezolutia inapoi pe fullscreen fiindca nu mai pot intra in joc, imi tot apare chestia aceea, stiti vreo modalitate dea schimba rez fara sa inru in joc?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi se intampla la fel i-am dat rezolutia mai mare si cand intru in el imi apare ecranul negru si acum daca vreau sa eu dau mai mica nu pot ca mi se stinge ecranul si nu vad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie -height 600 -width 800 la launch options de la cs. si va mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la fel ei bine ce sa fack, ca sa revina la normal?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi s-a intamplat tot l fel

| ChioLino a răspuns:

Iti spun eu ce trebuie pentru a rezolva!
Pe internet este un videoclip care iti cere sa downloadezi un program
acel program nu e.exe e.run/.bat
si cred ca se numeste reg.bat (sau ceva de genu) e dupa ce l-ai descarcat il pui in cstrike apesi dublu click pe el dai yes, apoi gata ENJOY! te poti juca cs =) FUNDA?

| PerIcoL97 a răspuns:

Raspuns anonim:
Scrie -height 600 -width 800 la launch options de la cs. si va merge

bun unde mai exact este acel launch option?

| PerIcoL97 a răspuns:

Raspuns anonim:
Scrie -height 600 -width 800 la launch options de la cs. si va merge

Bine dar poti explica unde mai exact este acel launch options?

| kallco a răspuns:

Start ->Run -> regedit
Cod:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\Settings]

si stergi de`acolo urmatoarele :

Cod:
"ScreenWidth"=dwordlove struckxxxxxx
"ScreenHeight"=dwordlove struckxxxxxxx

| kallco a răspuns:

Run -> regedit
Cod:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\Settings]

si stergi de`acolo urmatoarele :

Cod:
"ScreenWidth"=dwordlove struckxxxxxx
"ScreenHeight"=dwordlove struckxxxxxxx

| Ironicu a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita de pe Desktop de la CS. -> Proprietati, pourma dai sus la Shortcut si la Target scrii asta -nomaster -game cstrike -height 600 -width 800 si dai apply si gata. Funda daca te-am ajutat

| Burzea a răspuns (pentru Ironicu):

Asa am facut si imi spune ca nu este scris corect