| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat ieri un calorifer electric, i-am facut proba aseara, vad ca partea de jos se incalzeste frige, iar partea de sus este călîie, calorifer pe ulei 13 elementi, cum as putea sa il reglez sa incalzeasca tot? Sau in cat timp minute sau ore se incalzesc suficient toti cei 13 elementi ai caloriferului? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă e nou, returnează-l, dacă-i SH... aia e (îmi pare că nu are destul agent circulant)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"partea de jos se incalzeste frige, iar partea de sus este călîie"

cât timp l-ai lăsat pornit pe max?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sierra1):

3 ore si nimic

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sierra1):

Este nou

| sierra1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dacă e nou, returnează-l, dacă-i SH... aia e (îmi pare că nu are destul agent circulant)

| sierra1 a răspuns:

Originală poz(n)a de profil!

| DaniTDCI a răspuns:

Il poti returna daca e cumparat din magazin, posibil sa nu aiba suficient ulei.

| Vilcu_Andra_1982 a răspuns:

Retur. Ai garantie la el.