| MichaelScofieldPB a întrebat:

Am cumparat un mouse nou, l-am conectat la pc si nu merge, cursoru nu se misca dar beculetul e aprins. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| s3s a răspuns:

Trebuie sa restartezi pc-u

3 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Iti trebuie driver pentru el. descarca "DEVICE DOCTOR", scaneaza cu el pc-ul (cu mouse-ul conectat si cu internet) el iti va indica ce diver iti trebuie. Succes!

| MichaelScofieldPB explică (pentru DanAmarandei):

Pai daca nu imi merge mouse-ul cum descarc?

| DanAmarandei a răspuns (pentru MichaelScofieldPB):

Fie imprumuti un mouse ps2 clasic de undeva si iti faci treaba, fie folosesti tastatura. E mai greu, dar merge. Instaleaza driverul mouseului!