| Nairam981 a întrebat:

Salut. Am cumpărat un produs de pe eMAG online pentru care am plătit cu cardul online. Suma mi-a fost retrasa de pe card și trecută ca și rezervată/blocată in aplicația George BCR. Cei de la eMAG au acceptat plata. După o ora m-am răzgândit și am anulat comanda. Cei de la eMAG mi-au trimis banii înapoi in maxim 45 minute. Problema este ca eu încă am acea suma blocată/rezervată. Este normal? Ar trebui sa îmi revină acești bani? Nu înțeleg logica… Ma puteți ajuta va rog? Mulțumesc.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este normal. O să îți deblocheze după ce banca se clarifică cu Emag.