| karma123 a întrebat:

Salut,m-am masturbat azi dimineata,dar nu am simtit aceeasi satisfactie ca datile trecute, nu am simtit aceeasi placere ca datile trecute, precizez ca ceva ceva am simtit dar nu la fel de intens. De ce?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu o fa des,asta e in toate,cu cat intarzi,cu atat placerea emai mare, inca ceva nu te termina, vizioneaza clipuri scurte multe inainte de a te termina asta creste intensitatea, mai ridica si tu greutăți, proteine, esti mascul, fa box, karate

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te-ai plictisit si tu de tine, cum s-ar plictisi si eventualele partenere.
Adopta un poponar, sa simti ceva nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Și întrebarea care e?