| anonim_4396 a întrebat:

Am întâlnit mai demult un băiat aproape de vârstă ca mine și e foarte fain și haios și calumea. E cam singurul prieten cu care am ce vorbi și cu care mă înțeleg. E cel mai bun prieten pentru mine. Cum aflu dacă și el crede la fel, fără să par insistent? Că am mai încercat dar nu mi-am dat seama ce a zis și nu am mai încercat ca să nu par disperat. Poate mai are un cel mai bun prieten, dar nu pot întreba că iar par disperat. (Menționez c el stă mai departe, dar totuși vorbim în fiecare zi, și ne înțelegem excelent. Ba chiar semănăm și la gusturi)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

V-aţi întâlnit vreodată faţă în faţă? Dacă da, ar trebui să fi atent la limbajul trupului său atunci când e cu tine, la ce energie îţi transmite, la cum se simte în prezenţa ta.
Îţi mai poţi da seama datorită intuiţiei care nu prea dă greş niciodată. happy

| Michaeel a răspuns:

Il intrebi, acum daca pui o intrebare simpla nu are cum sa te considere disperat.

| Andrei200202 a răspuns:

De ce ai vrea să știi asta?