| hvhking a întrebat:

Salut, am intrat la o ora online de la o clasa (am primit invitatia pe discord) mi-au aflat adresa de google, au cum sa afle si altceva?

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Pe ce applicatie se afla "ora online", de la profilul de acolo ti-a luat contul asociat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Aici vorbim despre google. Nu orice informatie despre un utilizator este lasat sa fie afisata tuturor la voia inamplarii. Ti.au aflat adresa de google cu care te.ai conectat la ora, m.ai mult n.au ce sa.ti faca. Doar nu s.o duce pana in panzele albe pentru a afla cine a fost respectivul. Perdere de timp prea multa pentru nimic.