| Drums a întrebat:

am mare nevoie de un raspuns
la calculator, cand intru pe un site si vreau sa caut ceva, imi apar toate cautarile pe care le-am facut si pe alte siteuri.cum sa fac sa sterg unele cautari pe care le-am facut? nu vreau sa mai apara acolo. mi se pare foarte urat, nu scrii nimic si iti apare ceva ce ai cautat mai demult.MULTUMESChappy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in View/Explorer Bar/History, iti apare toata activitatea pe zile si sterge-le pe toate.
Succes!

| Alex_2741 a răspuns:

Poi poti sa dai CTRL+SHIFT+DELETE cum a spus colegu de mai jos...sau simplu dai pe Google unde cauti happy si dai CTRL+A si Delete happy ...Bafta

| Ambassaderåd a răspuns:

Ai incercat big grin CTRL + SHIFT+ DELETE? bine ati sterge toata -history dar, iti pastreaza parolele si siteurile pe care esti logatwinking