| Saya_1767 a întrebat:

Am multe agende si nu stiu ce sa fac din ele.
Imi dati voi idei?
Merci si cea mai buna idee primeste un mare fundoi:*

4 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Fa-le cadouri, albume pentru poze(doar ca acolo trebuie sa-ti pui simtul artistic la bataie!)

| georginika a răspuns:

Din acea agenda ai putea sa-ti faci jurnal, oracol, sau poti sa o dai cadou thinking

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

SI mie imi place sa colectionezbatting eyelashes din una am facut jurnal, alta o folosesc la scoala, iar restul le fac cadoubatting eyelashes

| Annye_2425 a răspuns:

Pai poti sa faci una cu versuri.eu scriu versuri de dragoste poezii. lipesc poze.
sau poti lipi poze de cand erai u mai mica asa intr o ordine cronologica si sa scrii la fiecare cate ceva ce iti zice mama ta despre respectiva poza ca sigur u nu iti amintesti de cand erai bebitatonguelaughing