| Maxim_Alin_1994 a întrebat:

Salut am nevoie de cineva cu care sa vb pe privat mess sau orice numai sa -mi fie alaturi as vrea sa va povestecsc dar nu vreau pentru ca o sa ma intelegeti gresit e vorba de singuratate am servici nu am timp pentru mine tot timpu si as vrea ca cineva sa ma ajute sa imi cautte sau sa-mi dea un numar de telefon mai pe scurt imi caut jumatatea si mi-e greu sa o caut nu am experienta de viata si nu stiu cum sa fac sa fie bine va rog ajutati-ma. adresamea de yahoo maximrober91@yahoo.com.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă puteți contacta în privat, dacă nu ați rezolvat încă problema.