| fabian12345326 a întrebat:

Salut, am niste probleme la spate, (cifoza si scolioza) doctorul mi-a recomandat să merg la sala si sa fac anumite exerciții pentru această problema. El nu mi-a spus exact ce exerciții.
Imi puteti spune exact ce exerciții ar trebui să fac pentru problema pe care o am?
(Nu stiu daca este categoria corecta)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Nu stiu daca este categoria corecta"

intebarea NU e corectă - trebuie adresată medicului nu cizmarillor ce vor da iama să-ți recomande abureli și bâjbâieli găsite pe net

...dac cumva ințelegi

| fabian12345326 explică (pentru sierra1):

Intotdeauna comentezi...mereu te vad...tu comentezi de,, desteapta'' sau crezi ca spui ceva ok? Comentezi fara nici o legatura cu subiectullaughing))la cum comentezi probabil esti comunistalaughing

| sierra1 a răspuns (pentru fabian12345326):

Spune merci că nu te las să accepti "recomandări" de la cizmari ci doar de la medici. Așa țin eu la tine.

...deci cum spui frumos?