| Alex_4373 a întrebat:

Am niste vecini galagiosi langa mine si deasupra mea si dedesubtul meu ( unii se cearta si se bat, altii bat cu ciocanul in perete ca renoveaza happy si ceilalti nu mai zic ca e prea mult de zis ). As dori sa stiu cam cat costa sa izolez fonic o camera intreaga adica pereti, podea, tavan, usa ( cam cat costa pe M2 si ce materiale recomandati )?

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

30 ron/mp.

1 răspuns:
| Alex_4373 explică:

P.S. : Stiu ca o pusca ar fi mai ieftina dar as prefera prima optiune sa aflu cum e.