| AlexDorinel a întrebat:

Salut,am note proaste la scoala (clasa a 9a) si Miercuri sau Vineri e sedinta cu parintii si se spun notele.

Ce sa fac?

Ce sa fac atunci cand ma intreaba parintii de unde sunt notele?

Exprimati va cat mai deschis

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am note proaste...Ce sa fac?"

te păstrezi pentru semestrul 2, poate atunci...

| LoveSleep a răspuns:

Cum ai note proaste la scoala online? Credeam ca e imposibil.

| LPCTSTR a răspuns:

Nimic, lol, n-avem noi ce sa-ti zicem sa faci si tu chiar sa faci, ca nu esti marioneta noastra... sau ma insel?
Zici frumos "imi cer scuze", nu se va mai repeta si continui asa pana te vor pedepsi ca-i minti intr-o fericire, ca nu te vad sa inveti... oamenii nu se schimba niciodata.