| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am o intrebare, ce inseamna ca nu iti iubesti viata? ma refer la viata de fata, e nu prea inteleg
Sa fiti sanatosi

Răspuns Câştigător
| MihocBogdan a răspuns:

Sa nu iti iubesti viata inseamna sa nu te respecti, sa nu iti acorzi destula atentie, sa nu-ti fac timp pentru tine, sa iti vezi doar defectele inaintea calitatilor.
Pentru a iti schimba aceasta mentalitate e recomandata inceperea gandirii pozitive. Cel care nu isi iubeste viata ar trebui sa inceapa sa faca lucruri care ii plac, sa isi acorde mai mult timp pentru a se rasfata si, implicit, calitatea vietii persoanei respective va creste. happy

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cateva zile pe luna, fetele isi doresc sa fi fost baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic.