| Denisa751025 a întrebat:

Am o intrebare. daca am un card visa si in colt scrie Pay wave si jos scrie debit este bun pentru a primi si pentru a scoate bani din Pay Pal? Scuzati categoria normal era afaceri&financiar dar nimeni nu prea raspunde la categoria aia

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Visa sau visa electron? In general, doar fiind Visa ar fi bun. Trebuie doar sa ai acces la extras de cont, sa vezi condul pe care ti-l trimite Paypal cand confirmi cardul.