| SpikLo a întrebat:

Am o intrebare eu am media 8.50 si daca vreau la un liceu cu media 8.30 si il pun primul am sanse sa intru sau daca unu cu media 9 pune liceul pe care il vreau eu pe 3 are mai multe sanse sa intre?

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Da! Ai sanse, depinde si cate locuri sunt la acel liceu, si nu-ti fa griji chiar daca liceul este unul bun si tu crezi ca acolo vin doar genii sunt si copii mai putin inteligenti, si o sa vezi ca probabil se va intra si cu media 7.Eu cred ca tu esti printre primii 10, sau 15.

| AndreiAndrew a răspuns:

Tu ai mai multe sanse sa intri pentru ca ai pus acel liceu prima optiune.