| Ionică a întrebat:

Am o mare problema cu site-lui www.tpu.ro. Nu e corect si nu e normal sa nu poti sa stergi contului, intrebarile si raspunsurile. Am trimis un mesaj spre echipa TPU ca vreau sa stiu daca pot sa sterg contul meu, intrebarile mele si raspunsurile mele si nu mi-au raspuns. In mod normal trebuie sa exista optiunea asta. Au dreptate ca unii zic ca e echipa TPU e comunista. Jos "echipa" TPU! N-am nimic impotriva cu utilizatorii acestui site. Hai sa fim civilizati! Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, din pacate asa este, dar cred ca daca-i scrii Ralucai in particular, o sa se poata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar raspunde la toate intrebarile de la contact, le-ar lua 24 ore din 24. Poate au omis-o, in mod incostient.
Nu, nu le poti sterge. Trebuie sa trimiti adminilor un mesaj si sa-i rogi s-o faca pentru tine. De ce? Daca te razgandesti? De ce sa-ti bati joc de raspunsurile altora, stergand o intrebare?