| anonim_4396 a întrebat:

am o nedumerire. deci : ca sa cumpar ceva de pe net ( un program ) trebuie sa completez un formular cu adresa si chestii sau se poate cumpara pur si simplu dand pe butonul " download "?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa descarci un program care costa bani decat in varianta TRIAL (30 de zile) si lucrul asta se face GRATIS. Nu poti descarca din greseala pentru ca nu te lasa producatorul programului. Pentru asta el a creat versiuni trial care sunt gratis 30 de zile (perioada de proba).

| asdasdasdasdfg a răspuns (pentru neluL):

Daca vreau sa cumpar ceva trebuie sa completez formularu cu adresa chestii nu?laughing

| neluL a răspuns (pentru asdasdasdasdfg):

DA! Trebuie sa completezi un formular cu adresa inclusiv numar de card daca platesti online.In felul acesta cumperi un produs.

4 răspunsuri:
| Melenguesa a răspuns:

laughing! Nu trebuie sa completezi nici un formular, apesi pur si simplu pe butonul mai mare numit 'DOWNLOAD'. Intrii pe google si scrii ce program vrei sa iti iei straight face

| asdasdasdasdfg a răspuns (pentru Melenguesa):

Nu m-ai inteles. daca descarc ceva de pe net e posibilitatea ca eu sa descarc ceva cu bani.( sa zicem ca nu sunt atent acolo ce descarc)