| 404namenotfound a întrebat:

Am o problema cu contul de facebook. Cand intru pe cont am un anumit numar de prieteni iar fotografia de profil nu mi-o arata, dar daca se uita cineva pe profilul meu, imi poate vedea poza si ii arata un numar mai mare de prieteni. Din ce cauza? Mi-am dezactivat apoi reactivat contul, dar fara rezultate.

2 răspunsuri:
| ScumpikAlyssa a răspuns:

Heiiii! Si mie mi se intampla acelasi lucru! Cred ca este o defectiune de la ei!

| 404namenotfound explică (pentru ScumpikAlyssa):

De 2-3 luni am problema asta, daca era de la ei se rezolva pana acum.