| fabian12345326 a întrebat:

Salut, am o problema cu niște casti skullcandy(sunt cu fir si sunt de băgat în ureche) casca dreapta se aude mai tare decât cea din stanga, precizez ca am un HUAWEI MATE 20 LITE, exista vreo rezolvare? Castile nu sunt cele mai scumpe, dar nici cele mai jalnice nu sunt

1 răspuns:
| macintosh a răspuns:

Buna
Probeaza si pe alt telefon sa vezi. Cauta in market o aplicatie pentru sunet al castilor. Eu am ios si nu pot recomanda o aplicatie din pacate