| radux3 a întrebat:

Am o problema cu o persoana care ma tot eticheteaza aiurea pe facebook( da check-in-uri fara sa stiu eu, posteaza poze in cronologia mea) si doresc sa o blochez sa nu mai ma poata eticheta, dar sa ramanem prieteni pe facebook si sa poata sa-mi urmareasca activitatea si postarile. Se poate acest lucru din setari?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa nu te mai eticheteze, daca nu te asculta blocheazail

| mihaibrad a răspuns:

Parerea mea: fii om si spune-i clar, dar senin, fara ura, de ce nu doresti sa mai procedeze asa cum o face. In felul asta si tie iti va fi mai clar ce se intampla, de fapt, in sufletul tau in raport cu persoana respectiva (am senzatia ca nu ti e destul de clar, fara suparare)