| Raptor1234 a întrebat:

Am o problema cu somnul. Ma trezesc foarte greu in diminetile cand merg la scoala si foarte usor sambata si duminica. Chiar daca ma culc devreme, dimineata sunt tot ca un zombie iar sambata ma trezesc la 5-6 dimineata chiar daca ma pun tarziu la somn. Ce sa fac sa imi "reglez" programul ca sa imi fie mai usor?

1 răspuns:
| Mihnea1z2 a răspuns:

Așa sunt și eu, e din cauza stresului chiar dacă tu nu realizezi. adică creierul tău e fixat că trebuie să facă ceva in aceea zi, poate cu timpul te vei obișnui