| Username124 a întrebat:

Am o problemă groaznică. Stau în bancă cu o colegă care m-a mințit că nu mă va copia și ghiciți ce? Chiar asta a și făcut, dar nu o dată, mai mereu pot spune. Și chiar astăzi a mai luat o notă pe "cârca" mea... Nu c-ar fi singura care mă copiază, mai sunt și colegele din spate.
Tot ce vreau de la voi este să îmi dați o idee cum să îmi iau revanșa, să le trag pe sfoară...
Mulțumesc...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasele mai mici, copia dupa mine unu' cu care stateam in banca si am scris raspunsurile gresite cu creionul intentionat ca sa le copieze, pe urma le-am corectat dupa ce am terminat. Asa poti sa faci si tu. Dar sa nu uiti sa predai foaia cu raspunsurile corecte laughing

| Username124 explică (pentru anonim_4396):

Wow, mulțumesc mult!

| Nume6 a răspuns:

Iei o foaie pe care o ţii doar în faţa ta și pe care notezi răspunsurile complete cu litere mai mici, și altă foaie pe care îţi iei notiţe incomplete in legătură cu testul dar corecte sau care n-au legătură cu testul, cu litere mai mari si pe care o ţii aproape de colega ta dar nu foarte aproape astfel incat să aibă vedere si la colegele din spate această foaie.winking

| Username124 explică (pentru Nume6):

Wow! Excelentă idee! Mulțumesc