| alexandravas a întrebat:

Salut.am o problema mare si va rog sa ma ajutati, cand adaptez mufa in pc de la web (web-logitech) imi da o eroare, face un sunet t-l-l apoi se aprinde led-ul la web si sta mereu aprins dar pc-ul nu il citeste.cand dau pe messenger la my webcam imi scrie sa adaptez web, desi el este adaptat si are led-ul aprins.va rog din suflet ajutati-ma, ce trebuie sa fac? va sunt recunoscatoare.multumesc

1 răspuns:
| OnïkPïsoï a răspuns:

Pai... poate camera nu se potriveste cu genul de pc pe care il ai. sau ai o problema la pc. se poate sa ai si un virus! deci verifica daca ai virusi. cheama un profesionis care sa se uite la pc sa vada daca are vreo problema sau informeaza-te daca camera pe care o ai se potriveste cu pc-ul!