| AlexBombaRusa a întrebat:

Salut, am o problema, mi-am facut un canal de Youtube si am inceput sa postez shorturi dar nu fac vizionari, gen am mai avut un canal pe care postam aceleasi lucruri dar l-am sters si acum nu imi mai intra astea in recomandate sau s-a buguit el si nu imi mai apar vizualizarile..Am sters tot continutul, am facut un alt canal acum si am postat un short dar nu inteleg ce are de ce nu e bagat in recomandate. Acesta este canalul de Youtube, puteti sa-mi dati o parere :https://www.youtube.com/channel/UCjMJSxmIRdTNJQ1XvZqboOA .Partea ciudata e ca mi se pun vizualizarile doar alea pe care le fac eu, am intrat pe fiecare clip odata sa vad daca se vede bine si doar alea se pun, deci habar n-am ce are.Mai devreme am mai avut un canal dar l-am sters, pe care facusem 3 vizualizari dintre care 2 erau ale mele dar o chestie ciudata era ca atunci cand ma uitam la statistici imi aparea ca am trei si cand intram pe pagina canalului vedeam ca are doar 2.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reclama personala este interzisa pe acest forum!

| AlexBombaRusa explică (pentru Violleta2022):

Sa fim serios tu crezi ca imi fac reclama aici? Tu crezi ca eu m-as simti ok sa mi se aboneze unu asa? Eu as vrea ca fiecare abonat sa fie pentru ca-i place ce fac nu ca i-am zis eu sa se aboneze. daca stii sa-mi raspunzi raspunde daca nu lasa pe altul care stie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexBombaRusa):

Atata vreme cat ai pus un link personal si ai cerut sa intram pe el, da, este RECLAMA personala mascata si este interzisa pe acest forum.

Citeste Termenii si Conditiile de folosire ale acestui forum!