| LPCTSTR a întrebat:

Am primit chiar acum niște mesaje de la Casa de Monede cum că:
"Mesaj 1/3. Stimate client, Va informam ca data scadenta a facturii cu nr.xyz pentru suma de 14.99 Lei a fost depasita.
Mesaj 2/3. Va rugam sa achitati contravaloarea indicata pe factura, In contul xyz, simbol variabil yzw."
Ca sa explic situația: eu am comandat de la ei o monedă/medalie din cadrul campaniei lor cu Regina Maria: https://www.casademonede.ro/medaile-gratis
Medalia a venit acum o lună, am plătit transportul, că doar atât prevedea factura de atunci, când a venit curierul și atât.
Pe site cand am comandat am fost extrem de atent asupra tuturor chestiilor și nu era nimic inconform, însă acum de ce 15 lei si pentru ce? Aveți idee?
Eu pe mail nu am primit absolut nicio factură sau altă înștiințare cum că aș avea de plătit vreo factură cu codul dat de ei.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suna sau trimite un mail si cere detalii.

| LPCTSTR explică (pentru Wr3nch):

Acum am trimis un mail si voi suna maine.