| brune a întrebat:

Am pus si eu azi un colet la posta si abia acum am vazut ca doamna de acolo se pare ca nu mi-a inteles scrisul nici de pe buletinul de expeditie nici de pe colet iar pe chitanta a gresit adresa tecand alta localitate si strada numai judetul bine si numele. E posibil sa primesc coletul inapoi? sau coletul se ia dupa adresa de pe buletinul de expeditie si colet? Multumesc

Răspuns Câştigător
| jony22 a răspuns:

Pai coletul e trimis acoolo unde e pusa adresa dar daca nu il ridica nimeni in cateva zile il returneaza inapoi, deci il primesti inapoiwinking