| User23434 a întrebat:

Salut, am renunțat la Facebook și Instagram, păstrând doar wapp. Ce părere aveți? O sa mi se schimbe cât de cât rutina?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pierdut mare lucru happy Site-urile de socializare sunt pierdere de vreme. Mai bine citesti o carte, vezi un film bun sau te rogi. Daca prin rutina intelegi ca stai tot timpul pe telefon pe Facebook sau Instagram asteptand un like, probabil ca ti se va schimba happy Si eu am renuntat la Facebook de mult timp, nici nu ma gandesc sa mai fac alt cont. Viata trebuie traita in realitate si nu cu prieteni virtuali pe care nu ii cunosti macar.

| User23434 explică:

M-am apucat de curând de chitara, am de gând de miercuri sa merg la sala cu un prieten sa-mi prezinte cum sta treaba pe acolo, și sa ma apuc din ianuarie și eu. Simt ca-mi ocupau mult timp, și de asta le-am șters, in afara de whatsapp. De citit oricum îmi place sa citesc, dar nu m-am mai axat pe asta, și am de gând sa o fac de acum. Cu rugatul e mai delicat, nu prea am eu tangență cu religia. Mersi de răspuns, aștept și altele, sa vad ce zice lumea!

1 răspuns:
| oglindasultanului a răspuns:

O sa te plictisesti, si te va intoarce dorul.