| D3letrix a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Stie cineva cam ce program de lucru este la orice magazin Kenvelo, in mod special din Bucuresti, dar banuiesc ca ar fi acelasi program de lucru peste tot.
Sunt interesat pentru postul de lucrator comercial, banuiesc ca asa se numeste...Se lucreaza in 4 ore sau 8 ore sau 12 ore?

Răspuns Câştigător
| IoanWild a răspuns:

Salut! Asta ar fi in functie daca ei fac angajari sau nu, si pe ce criteriu, fie el Part-Time sau Full-Time. Cel mai sigur este sa mergi la ei si sa intrebi. Bafta!